Základní škola Svatobořice Mistřín

Mateřská škola

Svatobořice-Mistřín

Informace k uzavření školy a potvrzení na ošetřovné

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

mimořádným opatřením došlo od 11.3.2020 k uzavření základní školy pro žáky, dne 12.3.2020 byl vyhlášen stav nouzový na území celé republiky po dobu 30 dnů. Po projednání se zřizovatelem školy jsou také obě pracoviště mateřské školy od 17.3.2020 mimo provoz do odvolání z důvodů karanténního opatření.

Závodní stravování a výdej jídel pro veřejnost bude probíhat do pátku 20.3.2020. Od pondělí 23.3.2020 bude školní jídelna a kuchyně mimo provoz.

Opatření v souvislosti s uzavřením školy:

  1. V souvislosti s mimořádným opatřením a nouzovým stavem zůstanou základní školy uzavřeny minimálně po dobu 30 dnůV žádném případě se však nejedná o stav prázdninový. Škola prostřednictvím elektronické komunikace zasílá úkoly, zadání a domácí práci pro Vaše děti. Tímto Vás žádáme o spolupráci a dohled nad realizací této domácí výuky a plnění zaslaných zadání a zpětnou vazbu. Minimalizujeme tím případný školní neúspěch žáků po návratu do klasického režimu vzdělávání. 
  2. O potvrzení na ošetřovné pro zaměstnavatele žádejte na elektronické adrese: bimkova@zssvatoborice-mistrin.cz (platí i pro mateřskou školu od 17.3.2020). V žádosti o ošetřovné, prosím, uvádějte jméno a příjmení dítěte, a také třídu, popřípadě i pracoviště mateřské školy, usnadníte tím vystavení potvrzení. Děkujeme.
  3. Úřední doba a otevření budovy školy je omezeno na tyto dny a hodiny: pondělí od 8 do 11 hod. a středa od 12 do 15 hod.
  4. Pokud se týká opětovného návratu do školy, sledujte, prosím, sdělovací prostředky, internetové stránky ministerstva zdravotnictví, školy, a také facebookové stránky školy.

Děkujeme za Vaši spolupráci v tak náročné situaci. Neváhejte se na nás obrátit s případnou radou či žádostí o pomoc. Věřím, že společně situaci zvládneme.

S pozdravem

Mgr. Zbyněk Mašek, ředitel školy
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín

Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace

Hlavní 871/198, 696 04, Svatobořice-Mistřín

tel.: 518 620 720
skola@zssvatoborice-mistrin.cz
www.zssvatoborice-mistrin.cz